A találkozó helyén angol

Fordítás 'találkozó helye' – Szótár angol-Magyar | Glosbe

a találkozó helyén angol

Anglia kapott gól nélkül jutott Eb-nyolcaddöntőbe MTI Az angol válogatott 1—0-ra legyőzte Csehországot a D csoport utolsó fordulójában, ezzel első helyen, kapott gól nélkül jutott a legjobb 16 közé. Eredmény, csoportkör, 3.

1. Egyetlen calese

Anglia: Pickford — Walker, Stones Mings, Csehország—Anglia 0—1 Sterling már a találkozó második percében a kapufát találta el egy emeléssel, tíz perccel később pedig a Manchester City támadója a vezetést is megszerezte a házigazdának. A gól után is az angolok játszottak fölényben, Kane ziccerénél Vacliknak kellett bravúrral mentenie a Egy perccel később a csehek is veszélyeztettek, Holes távoli lövését Pickford védte.

Később a Premier A találkozó helyén angol játszó Soucek kísérlete csak centikkel kerülte el az angol kaput, de az eredmény nem változott a jó iramú első félidő végéig.

A fordulás után visszaesett a tempó, az angolok a kontrákban bíztak és a hatékony labdaszerzés érdekében a lehető leghamarabb letámadták a cseh játékosokat.

Akkor tudjuk meg, ha kiderítettük a találkozó helyét és időpontját. We'll know how exactly when we get the when and where of the meeting. Why you changing the meeting spot, my man? The time and place of the meeting were set, but hardly written in stone.

A találkozó végéig csak egy angol lesgól született, helyzet egyáltalán nem volt, így a hazai szurkolóknak — a győzelem és az ezzel járó csoportelsőség mellett — két dolog okozott örömöt: a skótok horvátokkal szembeni veresége, valamint az, hogy a hajrában — a torna során először — beállt a dortmundi Jadon Sancho. D csoport végeredménye: 1.